لیست قیمت کابل خراسان افشارنژاد ـــــ تاریخ بروزرسانی :1403/01/20

سیم برق خراسان افشان

قیمت سیم برق افشان خراسان در مدل های رنگی و ارت با یکدیگر یکسان هستند.

این محصولات دارای رنگ های مختلفی از جمله مشکی، قرمز، آبی، قهوه ای، زرد، سبز، خاکستری و ارت هستند.

از مقطع ۳۵ تا ۳۰۰ کلیه سیم برق ها عموماً تنها با رنگ ارت موجود و با متراژ دلخواه قابل فروش و ارائه می باشند.

از مقطع ۱ تا مقطع ۳۵ کلیه سیم ها به صورت کلاف های ۱۰۰ متری قابل ارائه می باشند. کلیه سیم های برق افشان از مقطع ۱۶ به بالا علاوه بر کلاف به صورت باز نیز فروخته می‌شوند.

قیمت کابل خراسان

کابل خراسان افشان و زمینی

کابل های زمینی (خشک یا نیمه افشان) در همه مقاطع فاقد کلاف ۱۰۰ متری می‌باشند.

تمامی کابل های افشان در همه مقاطع به صورت قرقره ای و باز قابل ارائه می‌باشند.

کابل های افشان دو، سه، چهار و پنج رشته تا مقطع ۱۶ دارای کلاف های ۱۰۰ متری نیز می‌باشند. کلیه سیم های برق افشان از مقطع ۱۶ به بالا علاوه بر کلاف به صورت باز نیز فروخته می‌شوند.

کابل مخابراتی و آنتن افشارنژاد خراسان

کابل تلفن ۲ زوج، ۴ زوج، ۶ زوج به صورت کلاف های ۱۰۰ متری و ۲۵۰ متری قابل ارائه هستند.

کابل مخابراتی و تلفن ۱۰ زوج خراسان تنها به صورت کلاف ۲۵۰ متری تولید و عرضه می شود.

کابل آنتن با دو متراژ ۱۰۰ متری و ۵۰۰ متری توسط شرکت افشارنژاد تولید می شود.

کلیه کابل های مخابراتی از نوع هوایی (ایندور) می باشند.

 

لیست قیمت کابل خراسان افشار نژاد

 

 

لیست قیمت کابل خراسان افشارنژاد :

قیمت کابل خراسان افشارنژاد به صورت لحظه ای توسط شرکت آسان برق نماینده رسمی شرکت خراسان افشارنژاد به روزرسانی می شود. که شامل قسمت های مختلفی همچون سیم تک رشته افشان، کابل افشان دو روکشه، کابل افشان شیلددار، کابل کولری، کابل افشان، کابل زمینی و کابل مخابراتی و هوایی شرکت صنعتی الکتریک خراسان افشارنژاد است.

به دلیل نوسانات ارزش مس در بازار جهانی و یا تغییر در قیمت پی وی سی و یا ارز قیمت های موجود در لیست قیمت خراسان افشارنژاد با احتساب درصدی است که به صورت لحظه ای توسط کارخانه بر روی لیست قیمت اصلی افزایش یا کاهش می یابد. در صورتی که لیست اصلی کاخانه تغییر کند همکاران ما به صورت آنی قیمت جدید سیم و کابل افشارنژاد را ثبت خواهند کرد.

 

لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

 

شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد به عنوان تولید کننده انواع سیم و کابل برق فشار ضعیف به صورت دائمی قیمت رسمی محصولات خود را به عنوان قیمت پایه فروش به نماینده رسمی سیم و کابل خراسان و عاملین فروش خود اعلام می نماید که فروشنده نیز موظف است درصد تخفیف ویژه همکار را برای خریدار کسر نماید. کلیه قیمت های بالا بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می باشند.

شرکت صنعتی الکتریک خراسان یکی از باکیفیت ترین تولید کنندگان سیم و کابل در ایران می‌باشد. این شرکت موفق به کسب استاندارد های روز بین المللی نظیر سی ای(CE) اروپا ، بی اس (BS) انگلستان ، توو (TUV) آلمان ، می‌باشد که به سبب آن امکان صادرات به تمامی کشور های جهان را دارد.

 

آسان برق نماینده محصولات خراسان افشار نژاد همیشه تمام تلاش خود را میکند تا محصولات با کیفیت را با بهترین قیمت به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.