نورپردازی در فضای باز یکی از جنبه های مهم طراحی حیاط و باغ است. وسایل یا ویژگی‌های مناسب می‌توانند به محیط اضافه کنند، در حالی که نورپردازی کاربردی را برای اهداف استفاده و ایمنی فراهم می‌کنند. این می تواند راهروها، اتاق های غذاخوری در فضای باز، پاسیوها و سازه هایی مانند آلاچیق و درختکاری را روشن کند. از این ایده های برتر نورپردازی در فضای باز الهام بگیرید.

قبل از نصب چراغ های فضای باز چه نکاتی را باید در نظر گرفت

ابتدا، ویژگی های حیاط خود را ارزیابی کنید تا با نورها تأکید کنید. به عنوان مثال، استخر، آبگرم و پله ها مناطق کلیدی برای روشنایی برای اهداف ایمنی هستند. همچنین، گیاهان، ویژگی های معماری و اتاق های بیرون را برجسته کنید. در برخی از مناطق ممکن است بخواهید نورپردازی اضافه کنید، در حالی که در مناطق دیگر ممکن است قصد داشته باشید شکل ها را شبیه سازی کنید. هدف تعیین می کند که به چه نوع وسیله ای نیاز دارید.

قبل از انتخاب چراغ‌ها، برای دریافت کدهای محلی که نوع یا سطوح روشنایی را تعیین می‌کنند، با بخش ساختمان منطقه خود تماس بگیرید. هنگامی که انواع چراغ هایی را که می توانید نصب کنید شناختید، با رشته های نور یا لامپ های گیره ای در مناطق مختلف حیاط خود بازی کنید و آنها را در سطوح مختلف قرار دهید تا ببینید نور در فضا چگونه به نظر می رسد. به یاد داشته باشید که ایمنی اولیه روشنایی را تمرین کنید، مانند استفاده از لامپ در فضای باز و توجه به ایمنی الکتریکی در صورت وجود آب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *